Forumul turistic din Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul turistic din Romania

Un forum despre turism si calatorii
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII

In jos 
+9
joji988
Calator mioritic
Lancer
eddye
pseudokryticon
Lde 2100
COSTACHE MIHAIL
RADCARGT08
Administrator
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
eddye

eddye


Mesaje : 356
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeSam 02 Iul 2011, 19:07

Suntem 4 la 1 ...cine castiga... ? Deja s-a hotarat ...luna asta pastram NOUL vot sa vedem cu decurge ! Daca se va complica s.a.m.d. vom reveni la vechiul mod de votare.


SUBIECT INCHIS !!!
Sus In jos
eddye

eddye


Mesaje : 356
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeSam 02 Iul 2011, 19:10

Iar chestia cu ,,TEMA PROPUSA " n-o agreez . Haideti sa va dau eu tema : O poza cu 6 case intr-o zona de padure cu 10 copaci si 17 flori .
Sa vedem cati concurenti vor fi cu o poza d.asta !
Sus In jos
kata0587
ADMINISTRATOR FORUM
kata0587


Mesaje : 728
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Brasov

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeDum 03 Iul 2011, 03:18

cu tema mi se pare idee buna.....dar nu ca exemplu pe care l-ai dat tu eddy, ci pe timp de iarna sa fie ceva de iarna, pe timp de vara sa fie cu vara, etc...................cu notele nu e o idee rea, asa ca se poate incerca
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
Lancer
MODERATOR FORUM
Lancer


Mesaje : 7496
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 57
Localizare : BUCURESTI

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeDum 03 Iul 2011, 03:36

eu cred ca ar trebui sa lasam tema la alegera fiecaruia.
oricum,in ceea ce priveste sistemul de notare,acesta nu va multumi niciodata pe toata lumea
Sus In jos
pseudokryticon
ADMINISTRATOR FORUM
pseudokryticon


Mesaje : 4172
Data de inscriere : 24/05/2011
Varsta : 60
Localizare : Pascani / Harlau - Iasi

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: diverse imagini de final   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeDum 03 Iul 2011, 06:38

Atunci hai sa zicem ca daca numarul celor care voteaza nu depaseste numarul celor care participa la concurs sa se considere balotaj si sa se aplice vechiul sistem de notare.
Sus In jos
http://pseudokryticon.blogspot.com
eddye

eddye


Mesaje : 356
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeDum 03 Iul 2011, 08:56

Dupa noul sistem de votare , fiecare membru al juriului va nota toate pozele. Atata timp cat vor fi 2 membri ai juriului sa dea note , fiecare va avea 2 note si se va face o medie .... O medie poate fi compusa din 2 sau mai multe note...
Sus In jos
eddye

eddye


Mesaje : 356
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeDum 03 Iul 2011, 09:34

pseudokryticon a scris:
Atunci hai sa zicem ca daca numarul celor care voteaza nu depaseste numarul celor care participa la concurs sa se considere balotaj si sa se aplice vechiul sistem de notare.
Asa cum am zis ...luna asta se va aplica noul sistem de votare ca ,,proba" ! In August mai vedem ... poate e tot asta poate revenim la vechiul sistem !
Sus In jos
pseudokryticon
ADMINISTRATOR FORUM
pseudokryticon


Mesaje : 4172
Data de inscriere : 24/05/2011
Varsta : 60
Localizare : Pascani / Harlau - Iasi

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeLun 04 Iul 2011, 08:49

eddye a scris:
Dupa noul sistem de votare , fiecare membru al juriului va nota toate pozele. Atata timp cat vor fi 2 membri ai juriului sa dea note , fiecare va avea 2 note si se va face o medie .... O medie poate fi compusa din 2 sau mai multe note...

Cine face parte din juriu?
Sus In jos
http://pseudokryticon.blogspot.com
eddye

eddye


Mesaje : 356
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeLun 04 Iul 2011, 09:11

pseudokryticon a scris:
eddye a scris:
Dupa noul sistem de votare , fiecare membru al juriului va nota toate pozele. Atata timp cat vor fi 2 membri ai juriului sa dea note , fiecare va avea 2 note si se va face o medie .... O medie poate fi compusa din 2 sau mai multe note...

Cine face parte din juriu?
Cine vrea !
Bine , daca si participantii cu poze fac parte din juriu acestia nu-si vor nota propria poza !
Sus In jos
pseudokryticon
ADMINISTRATOR FORUM
pseudokryticon


Mesaje : 4172
Data de inscriere : 24/05/2011
Varsta : 60
Localizare : Pascani / Harlau - Iasi

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: diverse imagini de final   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeLun 04 Iul 2011, 14:39

Bafta la concurs si la notare!
Sus In jos
http://pseudokryticon.blogspot.com
pseudokryticon
ADMINISTRATOR FORUM
pseudokryticon


Mesaje : 4172
Data de inscriere : 24/05/2011
Varsta : 60
Localizare : Pascani / Harlau - Iasi

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeVin 09 Sept 2011, 11:27

Am o propunere de imbunatatire a notarii la concursul de poze: regula de notare sa sune asa: fiecare membru al juriului va alege una , doua sau trei poze (exceptie de la notare facand bineinteles poza cu care acesta s-a prezentat in respectiva editie). Scopul imbunatatirii modului de notare este acela ca in situatia in care s-au prezentat in concurs 2 poze, de exemplu, sa poata fi aleasa cea mai buna dar si rasplatirea celei mai bune fotografii dintre 12 care s-au prezentat la un concurs la care una sau 2 poze se detaseaza de restul. Regula actuala limiteaza premierea fotografiilor cu adevarat bune. Alegerea a trei poze sa fie o exceptie, pentru pozele cu adevarat apropiate ca valoare. Regula punctului pentru fiecare alegere sa ramana dar sa existe asa-numitul punct de aur, in situatia de egalitate la puncte a doua fotografii sa castige fotografia care are mai multe nominalizari singulare, apoi mai multe nominalizari in doua (un fel de golaveraj). Ce parere aveti?
Sus In jos
http://pseudokryticon.blogspot.com
COSTACHE MIHAIL
ADMINISTRATOR FORUM
COSTACHE MIHAIL


Mesaje : 2281
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 52
Localizare : BUCURESTI

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeVin 09 Sept 2011, 18:18

pseudokryticon a scris:
Am o propunere de imbunatatire a notarii la concursul de poze: regula de notare sa sune asa: fiecare membru al juriului va alege una , doua sau trei poze (exceptie de la notare facand bineinteles poza cu care acesta s-a prezentat in respectiva editie). Scopul imbunatatirii modului de notare este acela ca in situatia in care s-au prezentat in concurs 2 poze, de exemplu, sa poata fi aleasa cea mai buna dar si rasplatirea celei mai bune fotografii dintre 12 care s-au prezentat la un concurs la care una sau 2 poze se detaseaza de restul. Regula actuala limiteaza premierea fotografiilor cu adevarat bune. Alegerea a trei poze sa fie o exceptie, pentru pozele cu adevarat apropiate ca valoare. Regula punctului pentru fiecare alegere sa ramana dar sa existe asa-numitul punct de aur, in situatia de egalitate la puncte a doua fotografii sa castige fotografia care are mai multe nominalizari singulare, apoi mai multe nominalizari in doua (un fel de golaveraj). Ce parere aveti?

Eu ma cam abtin. Pentru ca ne complicam prea mult folosind o a treia schema de vot, si derutam membri care si asa putini, nu vor mai stie ce si cum sa voteze. Concursul deja merge gresit, am vrut sa il inchid, alti membri m-au rugat sa il las, eu zic sa ramanem la vechiul sistem de vot. Daca moderatorii au ceva de adaugat, ii asteptam aici cu propunerea dumnealor, iar daca dansii vor sa schimbam regula de trei simpla...o schimbam!!! Very Happy
Sus In jos
pseudokryticon
ADMINISTRATOR FORUM
pseudokryticon


Mesaje : 4172
Data de inscriere : 24/05/2011
Varsta : 60
Localizare : Pascani / Harlau - Iasi

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeLun 12 Sept 2011, 05:30

COSTACHE MIHAIL a scris:

Eu ma cam abtin. Pentru ca ne complicam prea mult folosind o a treia schema de vot, si derutam membri care si asa putini, nu vor mai stie ce si cum sa voteze. Concursul deja merge gresit, am vrut sa il inchid, alti membri m-au rugat sa il las, eu zic sa ramanem la vechiul sistem de vot. Daca moderatorii au ceva de adaugat, ii asteptam aici cu propunerea dumnealor, iar daca dansii vor sa schimbam regula de trei simpla...o schimbam!!! Very Happy

Practic nu modificam nimic! Doar in loc de 3 poze, cel care voteaza alege 1, 2 sau 3, asta in functie de valoarea fotografiilor aflate in concurs. Sa vedem ce zic si ceilalti.
Sus In jos
http://pseudokryticon.blogspot.com
pseudokryticon
ADMINISTRATOR FORUM
pseudokryticon


Mesaje : 4172
Data de inscriere : 24/05/2011
Varsta : 60
Localizare : Pascani / Harlau - Iasi

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: XXXXXXXXXXXXXXXXXXX   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeLun 12 Sept 2011, 05:40

Despre topicul ARC PESTE TIMP

Nu mai este interesant!
Daca vom incepe sa scanam pozele din cartile de istorie e de rau!
Pai am 2 m de carti de istorie in rafturile bibliotecii....
O vedere veche e una, un timbru frumos, un pandantiv, o icoana... Daca incepem sa rasfoim cartile... Am prezentat si eu o carte pe undeva, nu putem face un topic unde sa prezentam cartile de calatorii in spatiu si timp care ne-au impresionat?
Sus In jos
http://pseudokryticon.blogspot.com
eddye

eddye


Mesaje : 356
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeLun 12 Sept 2011, 18:02

NU sunt de acord cu 3p,2p,1p......
Varianta mea : 3 poze => 1pct fiecare !
Sus In jos
pseudokryticon
ADMINISTRATOR FORUM
pseudokryticon


Mesaje : 4172
Data de inscriere : 24/05/2011
Varsta : 60
Localizare : Pascani / Harlau - Iasi

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeLun 12 Sept 2011, 19:09

eddye a scris:
NU sunt de acord cu 3p,2p,1p......
Varianta mea : 3 poze => 1pct fiecare !
De acord cu tine, exact asta spun si eu! Dar ce faci cand in concurs sunt doar 3 poze si una este a ta? O votezi si pe ea ca sa respecti regula 3 poze si sa incalci regula care spune ca nu ai voie sa-ti votezi propria poza sau nu votezi deloc si dai dovada de lipsa de fair-play? Sau ce te faci cand una din poze este superreusita? O votezi, bineinteles, dar mai pui alaturi si 2 poze slabute ca asa-i regula, nu? Eu nu incerc sa schimb regula actuala: 1 poza=1 punct, dar asta este o exceptie a unei reguli, eu militez doar pentru 1, 2 sau 3 poze. Daca nu intelegi sau te faci ca nu intelegi, nu sunt eu vinovat, mai mult nu pot explica. Mai citeste o data incercarea de explicatie de mai sus. Cred ca merita sa incercam, doar am incercat si chestia aia cu Eurovision.
Sus In jos
http://pseudokryticon.blogspot.com
Administrator
ADMINISTRATOR FORUM
Administrator


Mesaje : 290
Data de inscriere : 17/06/2010

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeMar 13 Sept 2011, 09:29

pseudokryticon a scris:
Nu mai este interesant!
Daca vom incepe sa scanam pozele din cartile de istorie e de rau!
Pai am 2 m de carti de istorie in rafturile bibliotecii....
O vedere veche e una, un timbru frumos, un pandantiv, o icoana... Daca incepem sa rasfoim cartile... Am prezentat si eu o carte pe undeva, nu putem face un topic unde sa prezentam cartile de calatorii in spatiu si timp care ne-au impresionat?

Daca doresti, poti deschide topic la FEL DE FEL cu tot ce vrei. Daca sunt vechi cartile si au poze din natura merg postate chiar pe aici. Am infiintat aceasta sectiune pentru ca fotografiile vechi, merg la sufletul fiecarui nostalgic, si de fapt ele tot ar merge postate imprastiate la cate un topic. Tot peisaje sunt, si nu cred ca ar fi ceva rau infiintarea acestei sectiuni. Daca nu sunteti de acord, o mutam mai jos prin subsolul forumului.
Sus In jos
pseudokryticon
ADMINISTRATOR FORUM
pseudokryticon


Mesaje : 4172
Data de inscriere : 24/05/2011
Varsta : 60
Localizare : Pascani / Harlau - Iasi

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeMar 13 Sept 2011, 11:26

Administrator a scris:
pseudokryticon a scris:
Nu mai este interesant!
Daca vom incepe sa scanam pozele din cartile de istorie e de rau!
Pai am 2 m de carti de istorie in rafturile bibliotecii....
O vedere veche e una, un timbru frumos, un pandantiv, o icoana... Daca incepem sa rasfoim cartile... Am prezentat si eu o carte pe undeva, nu putem face un topic unde sa prezentam cartile de calatorii in spatiu si timp care ne-au impresionat?

Daca doresti, poti deschide topic la FEL DE FEL cu tot ce vrei. Daca sunt vechi cartile si au poze din natura merg postate chiar pe aici. Am infiintat aceasta sectiune pentru ca fotografiile vechi, merg la sufletul fiecarui nostalgic, si de fapt ele tot ar merge postate imprastiate la cate un topic. Tot peisaje sunt, si nu cred ca ar fi ceva rau infiintarea acestei sectiuni. Daca nu sunteti de acord, o mutam mai jos prin subsolul forumului.

Un Arc peste timp este OK ca topic dar raman la parerea mea ca nu merita sa-l incarcam cu poze din carti ci doar cu poze si imagini din arhivele personale sau ale prietenilor si cred ca fiecare topic tre sa aiba un scurt indemn, niste reguli minime: de exemplu topicul asta ar trebui sa aiba ca regula urmatoarea: se accepta fotografii in pereche - ieri si azi - astfel s-ar realiza ARCUL PESTE TIMP cerut si ar fi mult mai interesante pozele chiar daca sunt luate din carti. Daca pui o poza veche langa una recenta este cu totul altceva (parca am mai vazut un topic pentru poze de arhiva pe undeva prin forum). Ce parere aveti?
Sus In jos
http://pseudokryticon.blogspot.com
Administrator
ADMINISTRATOR FORUM
Administrator


Mesaje : 290
Data de inscriere : 17/06/2010

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: XXXXXXXXXXXXXXXXXXX   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeMar 13 Sept 2011, 11:39

pseudokryticon a scris:
Administrator a scris:
pseudokryticon a scris:
Nu mai este interesant!
Daca vom incepe sa scanam pozele din cartile de istorie e de rau!
Pai am 2 m de carti de istorie in rafturile bibliotecii....
O vedere veche e una, un timbru frumos, un pandantiv, o icoana... Daca incepem sa rasfoim cartile... Am prezentat si eu o carte pe undeva, nu putem face un topic unde sa prezentam cartile de calatorii in spatiu si timp care ne-au impresionat?

Daca doresti, poti deschide topic la FEL DE FEL cu tot ce vrei. Daca sunt vechi cartile si au poze din natura merg postate chiar pe aici. Am infiintat aceasta sectiune pentru ca fotografiile vechi, merg la sufletul fiecarui nostalgic, si de fapt ele tot ar merge postate imprastiate la cate un topic. Tot peisaje sunt, si nu cred ca ar fi ceva rau infiintarea acestei sectiuni. Daca nu sunteti de acord, o mutam mai jos prin subsolul forumului.

Un Arc peste timp este OK ca topic dar raman la parerea mea ca nu merita sa-l incarcam cu poze din carti ci doar cu poze si imagini din arhivele personale sau ale prietenilor si cred ca fiecare topic tre sa aiba un scurt indemn, niste reguli minime: de exemplu topicul asta ar trebui sa aiba ca regula urmatoarea: se accepta fotografii in pereche - ieri si azi - astfel s-ar realiza ARCUL PESTE TIMP cerut si ar fi mult mai interesante pozele chiar daca sunt luate din carti. Daca pui o poza veche langa una recenta este cu totul altceva (parca am mai vazut un topic pentru poze de arhiva pe undeva prin forum). Ce parere aveti?

Acesta era topicul dar a fost transformat in sectiune. Pai si daca nu putem sa punem si poze actuale, ce facem? Uite, voi schimba titlul ARC PESTE TIMP in NOSTALGIE.
Sus In jos
pseudokryticon
ADMINISTRATOR FORUM
pseudokryticon


Mesaje : 4172
Data de inscriere : 24/05/2011
Varsta : 60
Localizare : Pascani / Harlau - Iasi

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeMar 13 Sept 2011, 11:50

Nostalgie sa-i ramana numele...
Sus In jos
http://pseudokryticon.blogspot.com
eddye

eddye


Mesaje : 356
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeMar 13 Sept 2011, 21:58

Chestia cu notele a fost pentru ca aveam participanti (numar mare , peste 5)
Momentand suntem numar mare din nou ( peste 5 ) asa ca de ce sa ne batem capul ?
Se va vedea la momentul oportun !!!
Sus In jos
pseudokryticon
ADMINISTRATOR FORUM
pseudokryticon


Mesaje : 4172
Data de inscriere : 24/05/2011
Varsta : 60
Localizare : Pascani / Harlau - Iasi

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeMier 14 Sept 2011, 05:33

eddye a scris:
Chestia cu notele a fost pentru ca aveam participanti (numar mare , peste 5)
Momentand suntem numar mare din nou ( peste 5 ) asa ca de ce sa ne batem capul ?
Se va vedea la momentul oportun !!!
In continuare nu pricepi ca nu este vorba de note, nimeni nu va da note ci va avea libertatea de a alege nu fix 3 poze ci una, doua sau trei poze. Asta in functie de valoarea pozelor din concurs. Daca pozele vor fi slabe ca luna asta si nu se vor putea face diferentieri normal ca toti vor alege cate trei poze si Dumnezeu cu mila. Dar daca intr-una din luni este o poza deosebita, de ce sa o amestecam cu alte doua mai slabute si sa nu o votam singura? De asemenea, am mai spus ca sistemul actual este o exceptie de la sistemul pe care-l propun eu (o extindere al celui actual).
Sus In jos
http://pseudokryticon.blogspot.com
eddye

eddye


Mesaje : 356
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeMier 14 Sept 2011, 15:33

Ba am inteles foarte bine si am zis NU .
De ce sa fie o poza votata separat fata de celelalte , ti se pare corect ? Mie NU.
Asa cum am zis , raman strict la 3 poze fiecare 1 punct . NU vreau cu 3p,2p si 1p !!!
IN CAZURI EXCEPTIONALE SE VA DISCUTA PE MOMENT !
SUBIECT INCHIS !!!
Sus In jos
pseudokryticon
ADMINISTRATOR FORUM
pseudokryticon


Mesaje : 4172
Data de inscriere : 24/05/2011
Varsta : 60
Localizare : Pascani / Harlau - Iasi

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeMier 14 Sept 2011, 17:32

eddye a scris:
Ba am inteles foarte bine si am zis NU .
De ce sa fie o poza votata separat fata de celelalte , ti se pare corect ? Mie NU.
Asa cum am zis , raman strict la 3 poze fiecare 1 punct . NU vreau cu 3p,2p si 1p !!!
IN CAZURI EXCEPTIONALE SE VA DISCUTA PE MOMENT !
SUBIECT INCHIS !!!
Ramai cu ideea ta fixa si gresita: cine a spus 3, 2, 1 puncte? Ai visat urat! Trezeste-te! Subiectul va ramane pururi deschis, nu vom mai discuta despre el o perioada, dar pana la urma va fi cineva care imi va da dreptate. Bunicii nostri au asteptat 50 de ani americanii...
Sus In jos
http://pseudokryticon.blogspot.com
COSTACHE MIHAIL
ADMINISTRATOR FORUM
COSTACHE MIHAIL


Mesaje : 2281
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 52
Localizare : BUCURESTI

CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitimeMier 14 Sept 2011, 18:01

Nu trebuie sa va contraziceti! Ramanem pe vechiul sistem! Bune, proaste, pozele trebuiesc votate! Sunt doar ale pasionatilor nostri! Si doar de un joc este vorba! Daca o sa fie vorba vreodata de mai putin de 3 participanti, vedem noi ce vom face! Poate vom suspenda editia respectiva!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII   CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
»  IDEI, SUGESTII , IMPRESII SI PROPUNERI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul turistic din Romania :: REGULI-
Mergi direct la: