Forumul turistic din Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul turistic din Romania

Un forum despre turism si calatorii
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC

In jos 
+6
joji988
discoid21
Administrator
kata0587
cortexedge
COSTACHE MIHAIL
10 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
COSTACHE MIHAIL
ADMINISTRATOR FORUM
COSTACHE MIHAIL


Mesaje : 2281
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 52
Localizare : BUCURESTI

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeLun 31 Mai 2010, 18:09

Pentru activitatea depusa pe Forumul turistic din Romania, incepand cu data de 31 mai 2010, urmatorii membri au primit rangul de COORDONATOR FORUM

Acestia sunt:


kata0587
vrabieionut
lonutz
cortexedge



Imi permit sa ii felicit si astept ca si in continuare sa posteze fotografii cu peisaje cu care sa ne incante, asa cum au facut si pana acum!
Inca odata felicitari!!!


CU RESPECT, MIHAIL.


Ultima editare efectuata de catre COSTACHE MIHAIL in Lun 07 Iun 2010, 09:52, editata de 2 ori
Sus In jos
cortexedge




Mesaje : 148
Data de inscriere : 08/02/2010
Varsta : 34

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeLun 31 Mai 2010, 18:25

Multumesc! Very Happy
Sus In jos
COSTACHE MIHAIL
ADMINISTRATOR FORUM
COSTACHE MIHAIL


Mesaje : 2281
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 52
Localizare : BUCURESTI

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeLun 31 Mai 2010, 18:41

cortexedge a scris:
Multumesc! Very Happy
Nu ai pentru ce! Placerea este de partea mea!
Succes si in continuare!
Sus In jos
kata0587
ADMINISTRATOR FORUM
kata0587


Mesaje : 728
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Brasov

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeDum 13 Iun 2010, 08:38

multumesc pt promovare Very Happy

am si eu o propunere..........se poate sa adaugam mai multe emoticoane? am o lista destul de lunga cu diferite emoticoane...daca vrei ti le dau Smile

si o intrebare (desi si cea de sus cam tot intrebare a fost Smile ) .....de ce nu apare semnatura la mesaje, desi am activat sa apara?
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
COSTACHE MIHAIL
ADMINISTRATOR FORUM
COSTACHE MIHAIL


Mesaje : 2281
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 52
Localizare : BUCURESTI

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeDum 13 Iun 2010, 21:14

Da Catalina, sigur ca se pot folosi mai multe emoticoane. Dar sincer, nu prea stiu, trebuie sa mi le trimiti mie sa le postez sau le poate posta oricine doreste?



Referitor la semnaturi, din acest moment acestea vor aparea sub fiecare mesaj al membrului care doreste acest lucru.
Din cate stiu, si tu ai un forum. Ii poti posta adresa la semnatura, pentru a-l face cunoscut, sau la sectia site-uri partenere ---- forumuri romanesti.
Sus In jos
cortexedge




Mesaje : 148
Data de inscriere : 08/02/2010
Varsta : 34

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeDum 13 Iun 2010, 21:40

Smiley-urile trebuie urcate de un administrator in panoul de control al forumului, sectiunea smileys...sau ma insel? :face:
Sus In jos
COSTACHE MIHAIL
ADMINISTRATOR FORUM
COSTACHE MIHAIL


Mesaje : 2281
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 52
Localizare : BUCURESTI

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeLun 14 Iun 2010, 11:16

Cortex, pai si tu esti administrator al forumului http://trainfan.myfreeforum.org/index.php tu ai incercat sa mai adaugi emoticoane? Dar poate ne lamureste Catalina pentru ca din cate stiu si ea este administrator pe un forum .
Sus In jos
cortexedge




Mesaje : 148
Data de inscriere : 08/02/2010
Varsta : 34

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeLun 14 Iun 2010, 11:33

Nu am mai incercat fiindca sunt destule, dar in administration panel, in categoria smileys este o optiune de a creea un nou "pachet
" de smileys... dar nu stiu daca e la fel si pe myfreeforum.ro
Sus In jos
COSTACHE MIHAIL
ADMINISTRATOR FORUM
COSTACHE MIHAIL


Mesaje : 2281
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 52
Localizare : BUCURESTI

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeLun 14 Iun 2010, 12:15

Mie imi cere Cod Smiley si de fiecare data imi spune ca nu este autorizat. Apoi la Emotia asociata trebuie trecut ceva? Iar fisierul imagini Smilie este cel de pe desktop?
Am incercat mai bine de o ora si nu am reusit!
Sus In jos
cortexedge




Mesaje : 148
Data de inscriere : 08/02/2010
Varsta : 34

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeLun 14 Iun 2010, 12:20

Pai, cred ca trebuie asociat un semn pt fiecare smiley... asa cum : D(fara spatiu) este pt Very Happy...
Sus In jos
Administrator
ADMINISTRATOR FORUM
Administrator


Mesaje : 290
Data de inscriere : 17/06/2010

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeJoi 17 Iun 2010, 16:32

In cateva zile, pe Forumul Turistic din Romania, s-au inscris aproximativ 15 membri. Un gest laudabil, le multumim pentru acest lucru, ii felicitam si ii asteptam sa acceseze cat mai des adresa forumului nostru si totodata sa posteje mesaje si cat mai multe poze! Asteptam si alti vizitatori sa devina membri ai acestui forum!
Inca odata multumesc tuturor!
Cu respect,
Administrator!
Sus In jos
kata0587
ADMINISTRATOR FORUM
kata0587


Mesaje : 728
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Brasov

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeVin 18 Iun 2010, 17:05

COSTACHE MIHAIL a scris:
Cortex, pai si tu esti administrator al forumului http://trainfan.myfreeforum.org/index.php tu ai incercat sa mai adaugi emoticoane? Dar poate ne lamureste Catalina pentru ca din cate stiu si ea este administrator pe un forum .

da costache, o sa te ajut, dar maine ca abia am venit dintr-o excursie de o saptamana unde am facut si poze si le voi posta si aici.....maine voi posta poze cu toti pasi care trebuiesc pt a pune si alte emoticoane ;)
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
COSTACHE MIHAIL
ADMINISTRATOR FORUM
COSTACHE MIHAIL


Mesaje : 2281
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 52
Localizare : BUCURESTI

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeVin 18 Iun 2010, 19:17

Cand poti Catalina, insa maine si duminica sunt plecat la fratele meu, intrucat vin niste prieteni din Baia Mare. Dar nu este nici o graba!
Sus In jos
Administrator
ADMINISTRATOR FORUM
Administrator


Mesaje : 290
Data de inscriere : 17/06/2010

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeDum 27 Iun 2010, 12:11

Incepand cu luna iulie 2010, vom lansa un concurs de fotografii cu peisaje. Concursul se va desfasura lunar, si fiecare membru de pe acest forum care doreste, poate sa participe la concurs, alegand o fotografie care i se pare mai reusita si va participa cu ea la concurs. Fotografia trebuie sa ii apartina, si sa specifice locul in care este facuta. Acest lucru se va intampla in perioada 1-20 ale fiecarei luni. Apoi, in perioada 21-31 ale fiecarei luni, fiecare membru al acestui forum, care doreste, poate deveni unul din membri juriului, alegand o poza care ii place cel mai mult si o va vota. Cei care doresc sa faca parte din juriu, pot fi si din randul participantilor, numai ca acestia nu au voie sa isi voteze propria fotografie. Speram ca acest concurs sa fie unul placut, si sa atraga cat mai multi membri!




CU CONSIDERATIE,
Conducerea Forumului
Sus In jos
kata0587
ADMINISTRATOR FORUM
kata0587


Mesaje : 728
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Brasov

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeDum 27 Iun 2010, 12:50

abia astept concursul :bounce:
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
COSTACHE MIHAIL
ADMINISTRATOR FORUM
COSTACHE MIHAIL


Mesaje : 2281
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 52
Localizare : BUCURESTI

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeVin 02 Iul 2010, 16:07

kata0587 a scris:

am si eu o propunere..........se poate sa adaugam mai multe emoticoane? am o lista destul de lunga cu diferite emoticoane...daca vrei ti le dau Smile



Catalina, la propunerea ta, de altfel una laudabila am adaugat o serie de emoticoane diferite, si am sa mai adaug. Cate emoticoane se pot adauga pe un singur forum?




Ultima editare efectuata de catre COSTACHE MIHAIL in Lun 02 Aug 2010, 21:07, editata de 3 ori
Sus In jos
kata0587
ADMINISTRATOR FORUM
kata0587


Mesaje : 728
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Brasov

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeVin 02 Iul 2010, 16:09

din cate stiu eu se pot adauga multe, dar cand nu mai ai loc te anunta si faci alta categorie si adaugi acolo ;)
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
kata0587
ADMINISTRATOR FORUM
kata0587


Mesaje : 728
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Brasov

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeVin 02 Iul 2010, 16:10

da pozele astea mari cum ai putut sa le pui ? ca la mine nu merg Sad
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
kata0587
ADMINISTRATOR FORUM
kata0587


Mesaje : 728
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Brasov

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeVin 02 Iul 2010, 16:11

multumesc de flori ;) Very Happy
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
COSTACHE MIHAIL
ADMINISTRATOR FORUM
COSTACHE MIHAIL


Mesaje : 2281
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 52
Localizare : BUCURESTI

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeVin 02 Iul 2010, 16:15

La mine vad ca merg. Sa fac o proba si postez la acest mesaj cateva emoticoane adaugate astazi:


color rulota :musik: :sport: zsmilie_bett.gif :zangry.gif: :soccer.gif: :car: 🚑 ztre :zepoca:

:zace: :z23: :z756: :z90:

:ze32:

:ze32: :za968: :zdb69: :c79: :z19b: :zfrunza: :z815f:


:ztrandafir:


Ultima editare efectuata de catre COSTACHE MIHAIL in Sam 03 Iul 2010, 18:15, editata de 1 ori
Sus In jos
kata0587
ADMINISTRATOR FORUM
kata0587


Mesaje : 728
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Brasov

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeVin 02 Iul 2010, 16:16

de mers merg, ca le pot vedea, da eu ma refeream ca nu pot sa le adaug la mine pe forum 🇳🇴 Crying or Very sad
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
COSTACHE MIHAIL
ADMINISTRATOR FORUM
COSTACHE MIHAIL


Mesaje : 2281
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 52
Localizare : BUCURESTI

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeLun 02 Aug 2010, 19:31

Grafica diplomei de acordare a castigatorilor concursului Peisaje din Romania, apartine userului vrabieionut. Imi permit sa ii multumesc pentru ajutorul acordat!
Sus In jos
COSTACHE MIHAIL
ADMINISTRATOR FORUM
COSTACHE MIHAIL


Mesaje : 2281
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 52
Localizare : BUCURESTI

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 15:05

In data de 14 august 2010, forumul www.forumtrenuri.com , fratele mai mare al acestuia, implineste 2 ani de existenta. A fost alcatuit si un topic cu ocazia acestui important eveniment, iar intre 7 - 31 august 2010, se serbeaza de catre toti membri forumului , Zilele Forumului Trenuletz! Iata adresa topicului :
http://trenuletz.myfreeforum.ro/forum-news-f37/forumul-trenuletz-2-ani-de-la-infiintare-t986.htm



STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC TRENULETZ2ANI
Sus In jos
COSTACHE MIHAIL
ADMINISTRATOR FORUM
COSTACHE MIHAIL


Mesaje : 2281
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 52
Localizare : BUCURESTI

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeJoi 12 Aug 2010, 20:26

Cu ocazia implinirii a doi ani de existenta a Forumului Trenuletz, www.forumtrenuri.com , se lanseaza in aceasta seara un nou frate mai mic al Trenuletului, si anume Forumul ,,Vaporase"! Iata si adresa: http://vaporase.forumotion.net/forum.htm
Sus In jos
COSTACHE MIHAIL
ADMINISTRATOR FORUM
COSTACHE MIHAIL


Mesaje : 2281
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 52
Localizare : BUCURESTI

STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitimeVin 13 Aug 2010, 12:51

Cu parere de rau va anunt ca administratorul general al acestui forum, Cristi, cunoscut pe alte forumuri sub pseudonimul de myster, iar la noi cu titulatura de Admin, ne va parasi o perioada de timp, intrucat va pleca in interes de serviciu in alta tara! Nu stim daca va avea timp sa intre pe forum din strainatate, insa ii dorim mult succes si asteptam sa se intoarca sanatos inapoi!

Drum bun Cristi!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Empty
MesajSubiect: Re: STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC   STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC Icon_minitime

Sus In jos
 
STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE!
» FORUMUL TURISTIC ,,CALATORII'' 1 AN DE LA INFIINTARE
» Stiri preluate
» FORUMURI ROMANESTI
» CATEVA CUVINTE DESPRE NOI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul turistic din Romania :: FORUM NEWS-
Mergi direct la: