Forumul turistic din Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul turistic din Romania

Un forum despre turism si calatorii
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE!

In jos 
+3
pseudokryticon
danucky
Administrator
7 participanți
AutorMesaj
Administrator
ADMINISTRATOR FORUM
Administrator


Mesaje : 290
Data de inscriere : 17/06/2010

FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Empty
MesajSubiect: FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE!   FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Icon_minitimeJoi 24 Noi 2011, 08:51

Astazi 24 noiembrie 2011, Forumul turistic implineste 2 ani de la infiintare la ora 21:40. Prin efortul dumneavoastra, dragi membri, forumul a ajuns in formatul care credem noi a fost util nu numai noua dar si vizitatorilor. Avem destule informatii, poze si detalii despre domeniul turistic intr-un mod cat mai variat care a captat atentia a mii de vizitatori. Daca doriti sa asterneti cateva cuvinte despre acest eveniment care il serbam ,,in familie'' sau in fata calculatoarelor, va rugam sa o faceti la acest topic prin postarea de mesaje care credem noi, nu vor fi decat constructive!!! acalculator
Sus In jos
danucky




Mesaje : 448
Data de inscriere : 06/07/2011
Varsta : 45
Localizare : Oradea

FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Empty
MesajSubiect: Re: FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE!   FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Icon_minitimeJoi 24 Noi 2011, 10:00

la multi ani si la mai mare! am aflat foarte multe lucruri noi si am vazut o multime de poze superbe, multumiri tuturor pentru efortul depus si as vrea sa evidentiez doi utilizatori foarte activi si mereu cu subiecte interesante, Calatorul mioritic si pseudokryticon. ahapi
Sus In jos
pseudokryticon
ADMINISTRATOR FORUM
pseudokryticon


Mesaje : 4172
Data de inscriere : 24/05/2011
Varsta : 60
Localizare : Pascani / Harlau - Iasi

FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Empty
MesajSubiect: Re: FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE!   FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Icon_minitimeJoi 24 Noi 2011, 12:04

Toate cele bune, in primul rand!
Apoi, ca sa nu-mi dezamagesc fanii, trebuie sa fac o sugestie: mutati acest topic sus, cat mai sus, la Reguli , langa Stiri, acolo este locul lui. Si tot pentru fani, va promit ca voi scrie mai putin, voi aduce fotografii inedite, voi continua cele cateva topicuri in care am investit munca si ore (concursul, mituri turistice, IASI, manastiri din Moldova, etc.). Si inca ceva: dati naibii drumul la concursul ala lunar de poze, promit sa nu ma mai bag, nici concurent nici votant, dar sa mai vedem si noi poze inedite!
Si in ultimul rand, chiar daca voi scrie mai putin, trebuie sa stiti ca voi fi cu ochii pe tot ce scriu ceilalti, indiferent daca folosesc sau nu corect prepozitia langa cuvantul "care" (la Bucuresti am vazut ca aceasta problema s-a rezolvat: "pe" a disparut chiar si la comentatorii TV, ce sa mai spunem de forumisti...). Prietenii stiu de ce! sunny
Sus In jos
http://pseudokryticon.blogspot.com
Lancer
MODERATOR FORUM
Lancer


Mesaje : 7496
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 57
Localizare : BUCURESTI

FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Empty
MesajSubiect: Re: FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE!   FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Icon_minitimeJoi 24 Noi 2011, 13:10

LA MULTI ANI, forumului si sper sa putem adresa aceasta urare inca muti ani de acum incolo
Sus In jos
pseudokryticon
ADMINISTRATOR FORUM
pseudokryticon


Mesaje : 4172
Data de inscriere : 24/05/2011
Varsta : 60
Localizare : Pascani / Harlau - Iasi

FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Empty
MesajSubiect: Re: FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE!   FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Icon_minitimeJoi 24 Noi 2011, 13:16

Cum ar veni, la 2 ani nu se mai taie motul, nu?
Sus In jos
http://pseudokryticon.blogspot.com
kata0587
ADMINISTRATOR FORUM
kata0587


Mesaje : 728
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Brasov

FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Empty
MesajSubiect: Re: FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE!   FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Icon_minitimeVin 25 Noi 2011, 14:43

multi ani de turism romanesc in continuare! la cat mai multe informatii si poze inedite despre aceasta romanie superba!
la multi ani tuturor celor inscrisi pe acest forum! ahapi
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
MARIA MOISI

MARIA MOISI


Mesaje : 44
Data de inscriere : 03/08/2010
Localizare : Intorsura Buzaului

FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Empty
MesajSubiect: Re: FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE!   FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Icon_minitimeVin 25 Noi 2011, 19:42

Mie imi place mult acest forum, este singurul pe care sunt inscrisa. Desi recunosc ca si aici, mai mult cu cititul, mai mult cu postatul! La multi ani forumului si membrilor acestuia! Sunt mandra ca ma numar si eu printre acestia!!! acalculator

:amana:
Sus In jos
MARIAN
MODERATOR FORUM
MARIAN


Mesaje : 117
Data de inscriere : 13/12/2009
Varsta : 35
Localizare : Orasul Bucuresti

FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Empty
MesajSubiect: Re: FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE!   FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Icon_minitimeSam 03 Dec 2011, 18:16

Sunt incantat de acest forum, dar mai ales sunt ,,mandru'' pentru ca sunt printre putinii membri inscrisi in anul 2009!! Very Happy

Pentru mine este o relaxare cand rasfoiesc paginile acestui forum!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Empty
MesajSubiect: Re: FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE!   FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE! Icon_minitime

Sus In jos
 
FORUMUL TURISTIC - 2 ANI DE LA INFIINTARE!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» FORUMUL TURISTIC ,,CALATORII'' 1 AN DE LA INFIINTARE
» STIRI DESPRE FORUMUL TURISTIC
» FORUMURI ROMANESTI
» S.O.S TURISTIC
» CONDUCERA FORUMULUI TURISTIC

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul turistic din Romania :: FORUM NEWS-
Mergi direct la: