Forumul turistic din Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul turistic din Romania

Un forum despre turism si calatorii
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Calatorind prin lume

In jos 
AutorMesaj
Adi_vlog




Mesaje : 8
Data de inscriere : 22/10/2017

Calatorind prin lume Empty
MesajSubiect: Calatorind prin lume   Calatorind prin lume Icon_minitimeDum 22 Oct 2017, 17:44

Salutare tuturor.
Numele meu este Popescu Adrian, am 34 de ani si de cativa ani am inceput sa calatoresc destul de des. Am fost deja prin Turcia, Grecia, Egipt, Maroc, India, China, Dubai...Tocmai ce m-am intors, din al doilea safari in Tanzania. De 3 luni mi-am deschis si un canal de youtube, unde postez vloguri din locurile unde am fost.
Canalul se numeste Adi vlog , in caz ca doriti sa aruncati o privire si sa vedeti pe unde merg si ce fac.
Daca aveti orice fel de intrebari legate de calatorii, nu ezitati sa mi le adresati.
PS. In Turcia, Grecia, Egipt si China, am fost in circuit cu agentia Omnia. Da, cea care tocmai a dat faliment in mod inexplicabil. Asa ca, am decis sa calatoresc pe cont propriu, de acum inainte, adica sa-mi fac singur excursiile, pt ca am cunostiintele necesare ( in Tanzania, Dubai, Amsterdam am fost pe cont propriu, de ex. ) iar pe canalul meu puteti vedea calatoriile mele prin lume. Acum postez vloguri din calatoria in Tanzania.
Sus In jos
 
Calatorind prin lume
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» PRIN BUCURESTIUL "SISTEMATIZAT"
»  RASNOV (BV)
» PEISAJE DE TOAMNA
» Sa pedalam impreuna prin Ungaria si Croatia
» Turism cu bicicleta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul turistic din Romania :: DIVERSE :: EXPEDITII TURISTICE-
Mergi direct la: