Forumul turistic din Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul turistic din Romania

Un forum despre turism si calatorii
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Turism prin World Ventures

In jos 
AutorMesaj
popcieusebiu




Mesaje : 1
Data de inscriere : 16/11/2015

Turism prin World Ventures Empty
MesajSubiect: Turism prin World Ventures   Turism prin World Ventures Icon_minitimeLun 16 Noi 2015, 08:46

De cate ori vi sa intamplat sa rezervati o camera la un hotel , din anumite motive a-ti intarziat si camera sa fie data ? Mi sa intamplat de doua ori si a trebuit sa dorm in masina... De curand am luat parte dintr-un proiect WorldVentures si am facut rezervare si culmea sa intamplat ceva de genul , diferenta a fost simpla am sunat la Rovia centru de asistenta clienti si mi sa oferit o alta cazare la un hotel mai bun la o suma de bani mai mare decat cea initiala ... Credeti-ma am fost incatat . De ce am intrat pe acest forum e simplu.. vreau sa intalnesc cat mai multi romani prin WorldVentures si vreau prin intermediul acestul proiect sa punem pe primul loc turismul din Romania si sa fac si alte persoane sa traiasca aceleasi emotii si bucurii pe care le-am trait prin intermediul lor  . Mai jos o sa las un link la un video pentru a vedea mai exact ce se intampla aici :  http://vacationsooner.com/video/dreamtrips_gold_platinum_rep/english   si pentru cei ce doresc sa intre in club las la dispozite linkul meu de referral pentru ca se intra doar pe baza de invitatie.. Sper sa intalnesc cat mai multe persoane noi in strainatate cat si in excursii nationale http://popcieusebiu.dreamtrips.com/refer
Sus In jos
 
Turism prin World Ventures
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  RASNOV (BV)
» PEISAJE DE TOAMNA
» PRIN BUCURESTIUL "SISTEMATIZAT"
» Agentie de turism Bucuresti
» TELEVIZIUNEA DE TURISM TRAVEL MIX

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul turistic din Romania :: OFERTE TURISTICE-
Mergi direct la: