Forumul turistic din Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul turistic din Romania

Un forum despre turism si calatorii
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Va plac vacantele la munte?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Elenush




Mesaje : 1
Data de inscriere : 11/06/2014

Va plac vacantele la munte? Empty
MesajSubiect: Va plac vacantele la munte?   Va plac vacantele la munte? Icon_minitimeMier 11 Iun 2014, 15:20

Buna,

Numele meu este Elena si sunt studenta in cadrul Facultatii de Geografie, sectia Turism. Ma pregatesc intens pentru lucrarea de licenta si m-am gandit ca ma puteti ajuta acordandu-mi 5 minute din timpul vostru.

Pentru a putea identifica mai usor preferintele turistilor am realizat un mini-chestionar prin intermediul caruia voi reusi sa imi dau seama ce anume va determina sa alegeti o unitate de cazare.

Daca aveti placerea sa ma ajutati, puteti accesa link-ul de mai jos. Completarea chestionarului nu dureaza mai mult de 5 minute.

Va multumesc Smile

https://docs.google.com/forms/d/1LcsG6Tu-0tHfibHjBzE-7TJ4MrV05IxPE0yV6lUbVS0/viewform
Sus In jos
BOSEL

BOSEL


Mesaje : 125
Data de inscriere : 14/06/2010
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Va plac vacantele la munte? Empty
MesajSubiect: Re: Va plac vacantele la munte?   Va plac vacantele la munte? Icon_minitimeSam 14 Iun 2014, 11:29

Mie imi place la mare mai mult! Very Happy 
Sus In jos
 
Va plac vacantele la munte?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CE LOCURI DIN TARA VA PLAC MAI MULT?
» VALENII DE MUNTE (PH)
» MUZEUL PRUNULUI -VALENII DE MUNTE (PH)
» MUZEUL NICOLAE IORGA -VALENII DE MUNTE (PH)
» OFERTE SI AGENTII DE TURISM

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul turistic din Romania :: DIVERSE :: DISCUTII LIBERE-
Mergi direct la: