Forumul turistic din Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul turistic din Romania

Un forum despre turism si calatorii
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 JUDETUL CONSTANTA

In jos 
+4
Lancer
Administrator
kata0587
COSTACHE MIHAIL
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
BOSEL

BOSEL


Mesaje : 125
Data de inscriere : 14/06/2010
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

JUDETUL CONSTANTA  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: JUDETUL CONSTANTA    JUDETUL CONSTANTA  - Pagina 3 Icon_minitimeVin 13 Mar 2015, 19:16

Piscina din poza de mai sus chiar ca iti ia ochii! Este superba culoarea si cred ca mai mult iti doresti sa faci baie noaptea decat ziua!! Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
corabiapiratilor




Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/02/2015
Varsta : 44
Localizare : MAMAIA NORD

JUDETUL CONSTANTA  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Piscina Corabia Piratilor- Mamaia Nord.   JUDETUL CONSTANTA  - Pagina 3 Icon_minitimeDum 15 Mar 2015, 11:31

BOSEL a scris:
Piscina din poza de mai sus chiar ca iti ia ochii! Este superba culoarea si cred ca mai mult iti doresti sa faci baie noaptea decat ziua!! Very Happy Very Happy Very Happy


Sper sa nu va dezamagesc dar programul la cele 2 piscine se termina la ora 21.00. Exista si persoane care nu respecta aceasta regula. Atata timp cand nu deranjeaza familiile care sunt cazate la apartamentele si garsonierele din jurul celor 2 piscine agentul de paza nu intervine.
Sus In jos
http://www.corabia-piratilor.ro
BOSEL

BOSEL


Mesaje : 125
Data de inscriere : 14/06/2010
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

JUDETUL CONSTANTA  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: JUDETUL CONSTANTA    JUDETUL CONSTANTA  - Pagina 3 Icon_minitimeLun 16 Mar 2015, 18:53

Eu inot incet si nu fac zgomot chiar daca nu inot, imi place sa stau in apa , eu cred ca nu voi fi dat afara de oamenii de ordine!! Very Happy Very Happy iar turistii pot dormi linistiti!! zsmilie_bett.gif
Sus In jos
corabiapiratilor




Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/02/2015
Varsta : 44
Localizare : MAMAIA NORD

JUDETUL CONSTANTA  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: www.corabia-piratilor.ro   JUDETUL CONSTANTA  - Pagina 3 Icon_minitimeLun 16 Mar 2015, 19:28

BOSEL a scris:
Eu inot incet si nu fac zgomot chiar daca nu inot, imi place sa stau in apa , eu cred ca nu voi fi dat afara de oamenii de ordine!! Very Happy Very Happy  iar turistii pot dormi linistiti!! zsmilie_bett.gif

Very Happy Ai avut un profesor bun de inot!! Altii fac galagie si nu inainteaza. color
Sus In jos
http://www.corabia-piratilor.ro
BOSEL

BOSEL


Mesaje : 125
Data de inscriere : 14/06/2010
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

JUDETUL CONSTANTA  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: JUDETUL CONSTANTA    JUDETUL CONSTANTA  - Pagina 3 Icon_minitimeMier 18 Mar 2015, 17:38

Nu, pentru ca am invatat singur sa inot, dar eu nu scot nici mainile si nici picioarele din apa si in felul acesta nu fac balaceala. eu inot ,,bras''
Sus In jos
Lancer
MODERATOR FORUM
Lancer


Mesaje : 7496
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 57
Localizare : BUCURESTI

JUDETUL CONSTANTA  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: JUDETUL CONSTANTA    JUDETUL CONSTANTA  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 19 Mar 2015, 08:09

cine vrea sa se balaceasca galagios noaptea,poate s-o faca in mare
Sus In jos
corabiapiratilor




Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/02/2015
Varsta : 44
Localizare : MAMAIA NORD

JUDETUL CONSTANTA  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: www.corabia-piratilor.ro   JUDETUL CONSTANTA  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 19 Mar 2015, 10:48

Sau in lac !!!! Crying or Very sad




Lancer a scris:
cine vrea sa se balaceasca galagios noaptea,poate s-o faca in mare
Sus In jos
http://www.corabia-piratilor.ro
Continut sponsorizat





JUDETUL CONSTANTA  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: JUDETUL CONSTANTA    JUDETUL CONSTANTA  - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
JUDETUL CONSTANTA
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» VEDERI POSTALE ROMANESTI APARUTE DUPA REVOLUTIE
» JUDETUL CONSTANTA
» VEDERI POSTALE ROMANESTI VECHI DIN PERIOADA COMUNISMULUI
» Cazare Constanta Hotel Palace Constanta
» CONSTANTA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul turistic din Romania :: DIVERSE :: HOTELURI-
Mergi direct la: