Forumul turistic din Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul turistic din Romania

Un forum despre turism si calatorii
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Vacante de vis in Romania

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Madalina Apostol




Mesaje : 3
Data de inscriere : 22/04/2015

Vacante de vis in Romania Empty
MesajSubiect: Vacante de vis in Romania   Vacante de vis in Romania Icon_minitimeMar 28 Apr 2015, 12:11

Va sugerez, pentru un viitor concediu pe meleagurile Romaniei, o platforma tanara, dar promitatoare, si anume turist romania. Eu am fost in Vama Veche, la vila Maris, la recomandarea lor si vreau sa va spun ca am facut cea mai buna alegere. In iulie plec in Bucovina prin intermediul lor, mi-au facut rost de cele mai misto oferte. Am doar fb-ul lor, site-ul e in lucru din cate am inteles. Insa oamenii sunt foarte activi si pe twitter si alte site-uri. Le gasiti la ei pe fb. De curiozitate macar intrati sa vedeti despre ce e vorba, posteaza si informatii utile despre diverse zone si atractii turistice.

https://www.facebook.com/turistromania2015
Sus In jos
danucky




Mesaje : 448
Data de inscriere : 06/07/2011
Varsta : 45
Localizare : Oradea

Vacante de vis in Romania Empty
MesajSubiect: Re: Vacante de vis in Romania   Vacante de vis in Romania Icon_minitimeMar 28 Apr 2015, 14:08

Mda, au pus o poză cu mesajul coming soon și... atât.
Sus In jos
Madalina Apostol




Mesaje : 3
Data de inscriere : 22/04/2015

Vacante de vis in Romania Empty
MesajSubiect: Re: Vacante de vis in Romania   Vacante de vis in Romania Icon_minitimeMier 29 Apr 2015, 07:16

Trebuie sa le dai friend request.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vacante de vis in Romania Empty
MesajSubiect: Re: Vacante de vis in Romania   Vacante de vis in Romania Icon_minitime

Sus In jos
 
Vacante de vis in Romania
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» anemary.ro - Turism international, Romania, vacante de
» VACANTE CHARTERE
» Site-uri de vacante
» vacante unice oriunde
» Vacante in strainatate - Prieten de inchiriat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul turistic din Romania :: OFERTE TURISTICE-
Mergi direct la: