Forumul turistic din Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul turistic din Romania

Un forum despre turism si calatorii
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
corabiapiratilor




Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/02/2015
Varsta : 44
Localizare : MAMAIA NORD

Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord Empty
MesajSubiect: Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord   Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord Icon_minitimeJoi 19 Feb 2015, 18:41

www.corabia-piratilor.ro


Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord 300wsqu



Complexul Corabia Piratilor-Mamaia Nord dispunde de cea mai diversificata oferta de cazare de pe litoral pentru familii cu copii si grupuri de prieteni:
-camere duble cu terasa pentru 2 persoane, 45 mp.
-garsoniere confort si familia pentru 2-4 persoane, 50 mp.
-apartamente duplex confort si familia pentru 4-6 persoane, 90 mp.
-apartamente duplex prietenii pentru 7-10 persoane 180 mp.




Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord 2sbsbok


Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord 2zsxixz
Sus In jos
http://www.corabia-piratilor.ro
MARIAN
MODERATOR FORUM
MARIAN


Mesaje : 117
Data de inscriere : 13/12/2009
Varsta : 35
Localizare : Orasul Bucuresti

Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord Empty
MesajSubiect: Re: Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord   Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord Icon_minitimeJoi 19 Feb 2015, 20:10

Vad acolo si o piscina pentru copii, interesant!
In ce zona se afla, mai sus de Hotelul Savoy si discoteca Enigma? Unde era candva padure care a fost defrisata si erau acolo so mistreti?
Sus In jos
corabiapiratilor




Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/02/2015
Varsta : 44
Localizare : MAMAIA NORD

Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord Empty
MesajSubiect: www.corabia-piratilor.ro   Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord Icon_minitimeVin 20 Feb 2015, 18:12

Buna seara admin,

noi suntem la 2 km in zona de nord fata de discoteca enigma. Am auzit si eu ca in acesta zona acum 10 ani erau mistreti. Deci informatia este verificata din mai multe surse si o confirm. Complexul are acces si la lacul Mamaia , unde se afla o adevarata" mini -delta" cu un canal navigabil. Aici in fiecare an in luna septembrie am vazut fazani.

Vicentiu Caprita
-manager complex-

MARIAN a scris:
Vad acolo si o piscina pentru copii, interesant!
In ce zona se afla, mai sus de Hotelul Savoy si discoteca Enigma? Unde era candva padure care a fost defrisata si erau acolo so mistreti?

Sus In jos
http://www.corabia-piratilor.ro
MARIA MOISI

MARIA MOISI


Mesaje : 44
Data de inscriere : 03/08/2010
Localizare : Intorsura Buzaului

Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord Empty
MesajSubiect: Re: Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord   Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord Icon_minitimeJoi 05 Mar 2015, 22:00

Si eu am auzit ca in acea zona au fost mistreti. Dar stateau ascunsi, numai cand zona a fost defrisata, au fugit pe unde au putut. Daca nu ma insel, zona apartine acum de Navodari pentru ca s-a prelungit pana aproape de Mamaia.
Sus In jos
corabiapiratilor




Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/02/2015
Varsta : 44
Localizare : MAMAIA NORD

Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord Empty
MesajSubiect: Mistreti   Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord Icon_minitimeVin 06 Mar 2015, 09:31

MARIA MOISI a scris:
Si eu am auzit ca in acea zona au fost mistreti. Dar stateau ascunsi, numai cand zona a fost defrisata, au fugit pe unde au putut. Daca nu ma insel, zona apartine acum de Navodari pentru ca s-a prelungit pana aproape de Mamaia.

De 10 ani eu nu am mai vazut mistreti. Cred ca au plecat. Nu mai au dupa ce sa se ascunda acum. Smile)

Toate cele bune.
Sus In jos
http://www.corabia-piratilor.ro
MARIA MOISI

MARIA MOISI


Mesaje : 44
Data de inscriere : 03/08/2010
Localizare : Intorsura Buzaului

Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord Empty
MesajSubiect: Re: Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord   Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord Icon_minitimeJoi 12 Mar 2015, 19:55

Sau poate cei mai multi au fost prinsi . Este foarte gustoasa carnea de mistreti!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord Empty
MesajSubiect: Re: Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord   Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord Icon_minitime

Sus In jos
 
Cazare apartamente si garsoniere Mamaia Nord
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» JUDETUL CONSTANTA
» FORUMURI ROMANESTI
» Cazare eforie nord Hotel ieftina
» Cazare pe litoral
» Cazare Neptun

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul turistic din Romania :: OFERTE TURISTICE-
Mergi direct la: