Forumul turistic din Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul turistic din Romania

Un forum despre turism si calatorii
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Inchirieri auto

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Anwell




Mesaje : 5
Data de inscriere : 26/06/2012
Localizare : Bucuresti

Inchirieri auto Empty
MesajSubiect: Inchirieri auto   Inchirieri auto Icon_minitimeDum 08 Iul 2012, 19:15

Ce parere aveti de inchirierile auto? Ati inchiriat vreodata o masina? Eu ma gandeam sa "imprumut" o masina vacanta asta, dar nu stiu catre ce firma sa ma indrept. Daca aveti recomandari, sugestii sau experiente legate de acest subiect, m-as bucura sa le impartasiti. Smile
Sus In jos
Anwell




Mesaje : 5
Data de inscriere : 26/06/2012
Localizare : Bucuresti

Inchirieri auto Empty
MesajSubiect: Re: Inchirieri auto   Inchirieri auto Icon_minitimeSam 28 Iul 2012, 15:38

da, pana la urma am rezervat acest Renault. Il iau in primire luni si promit sa las o impresie si aici cand termin cu povestea asta cu inchirierea Smile
Sus In jos
paraschivrazvan25




Mesaje : 10
Data de inscriere : 06/04/2016

Inchirieri auto Empty
MesajSubiect: Re: Inchirieri auto   Inchirieri auto Icon_minitimeJoi 25 Ian 2018, 17:06

Anwell a scris:
Ce parere aveti de inchirierile auto? Ati inchiriat vreodata o masina? Eu ma gandeam sa "imprumut" o masina vacanta asta, dar nu stiu catre ce firma sa ma indrept. Daca aveti recomandari, sugestii sau experiente legate de acest subiect, m-as bucura sa le impartasiti.  Smile  


Serviciul de inchirieri auto a devenit in ultimii ani utilizat de foarte multe persoane, exista pe piata numeroase companii cu care poti colabora, daca inchiriezi pe termen mai lung preturile vor fi mult mai mici ajungand uneori la 8 euro pe zi. Eu am colaborat de cateva ori cu agentii de inchirieri auto Bucuresti si pot spune ca serviciile sunt de fiecare data excelente si masinile de cea mai buna calitate.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inchirieri auto Empty
MesajSubiect: Re: Inchirieri auto   Inchirieri auto Icon_minitime

Sus In jos
 
Inchirieri auto
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Indicatoare auto "haioase"
» SALONUL AUTO BUCURESTI 2014
» Inchirieri auto Bucuresti si Otopeni
» Inchirieri auto pentru destinatii de vacanta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul turistic din Romania :: OFERTE TURISTICE-
Mergi direct la: